Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 2009

13. 12. 2010

 

Přehled sportovních výsledků, dosažených členy KK Opava v roce 2009.


 

Mistrovství České republiky žactva – slalom jednotlivci:


 

1. místo kategorie C1 žs Jakub Mrůzek

1. místo kategorie C1Ž Kateřina Mrůzková

1. místo kategorie C2 Ž Mária Mrázková – Sabina Foltysová

2. místo kategorie K1 Ž žs Kateřina Mrůzková

2. místo kategorie K1 žm Tomáš Šoltys

2. místo kategorie C2 žm Tomáš Šoltys – Jan Mrázek

3. místo kategorie K1 Ž žs Sabina Foltysová

3. místo kategorie C2 Ž Tereza Brožová – Barbora Košárková


 

Mistrovství České republiky žactva – slalom hlídky:


 

1. místo kat. 3 x K1 Ž Foltysová Sabina, Mrůzková Kateřina, Mrázková Mária

2. místo kat. 3 x K1 Ž Horová Klára, Košárková Barbora, Rousková Martina

2. místo kat. 3 x K1 žm Mrůzek Vojta, Mrázek Jan, Šoltys Tomáš

2. místo kat. 3 x C2 Mrázek Jan – Šoltys Tomáš, Mrůzek Vojta – Kašpar Albert, Foltysová Sabina – Mrázková Mária

2. místo kat. 3 x C1 žs Mrůzek Jakub, Mrůzková Kateřina, Fiala Radim


 

Mistrovství České republiky žactva – sprint:


 

1. místo kategorie K1Ž žs Kateřina Mrůzková

3. místo kategorie K1Ž žs Tereza Brožová

3. místo kategorie K1M žm Tomáš Šoltys


 

1. místo kat. 3 x K1 Ž Brožová Tereza, Foltysová Sabina, Mrázková Mária


 

Mistrovství České republiky dorostu – Roudnice nad Labem 12.9. - slalom jednotlivci:


 

3. místo K1 dm Urban Tom

3. místo K1Ž dm Valíková Barbora

4. místo C1 dm Mrůzek Jakub

4. místo K1Ž dm Foltysová Denisa

4. místo K1 dm Bahenský Matouš


 

Mistrovství České republiky dorostu – Roudnice nad Labem 12.9. - slalom hlídky


 

1. místo 3 x K1Ž Valíková Barbora, Foltysová Denisa, Mrůzková Kateřina

2. místo 3 x K1Ž Brožová Tereza, Mrázková Mária, Faltysová Sabina

2. místo x K1 dm Urban Tom, Bahenský Matouš, Binčík Petr


 


 

Mistrovství České republiky dorostu – Roudnice nad Labem 13.9. – sprint hlídky


 

3. místo 3 x K1Ž Valíková Barbora, Foltysová Denisa, Mrůzková Kateřina


 

Mistrovství České republiky dorostu – Roudnice nad Labem 13.9. – Kombinace slalom – sprint:


 

1. místo kat. K1Ždm Valíková Barbora

3. místo kat. K1 dm Bahenský Matouš