Jdi na obsah Jdi na menu
 


výsledky 2010

15. 12. 2010
Mistrovství ČR dorostu ve slalomu Veltrusy 11.9. 2010
 
Kategorie C1 muži
6 DM Mrůzek jakub
 
Kategorie K1 ženy
2. DM Valíková Barbora,
3 DM Foltysová Sabina,
4 DM Mrůzková Kateřina,
6. DM Mrázková Mária
7. DS Foltysová Denisa
 
Kategorie C2
6.DM Šoltys Tomáš – Mrázek Jan
 
Kategorie C1 ženy
3.DS Foltysová Denisa
 
Kategorie K1 muži
1. DM Bahenský Matouš,
2.DM Binčík Petr,
7.DM Urban Tom
 
Mistrovství ČR dorostu družstev slalom Veltrusy 11.9. 2010
Kategorie 3 x K1 ženy
2. Valíková B., Mrůzková K., Foltysová S. – KKO 1
3. Mrázková M., Foltysová D., Brožová T. – KKO 2
 
Kategorie 3 x C2
3. Šoltys T. – Mrázek J., Mrázková M.- Faltysová S., Mrůzek J.- Šindler M.   KKO – Dukla
 
Kategorie 3 x K1m
1. DM Binčík P., Bahenský M., Urban T. – KKO 1
2. DM Šoltys T., Mrázek J., Mrůzek J. – KKO 2
 
MČRD ve sprintu  – Veltrusy 12. 9. 2010
  
Kategorie K1 ženy
  1. DM Valíková Barbora KKO
  2. DM Mrůzková Kateřina KKO
MČRD ve sprintu družstev – Veltrusy 12. 9. 2010
 
Kategorie 3 x K1 ženy
  1. Mrázková M, Foltysová S., Brožová T. KKO B
  2. Valíková B., Mrůzková K., Foltysová D. KKO A
  
MČRžactva ve slalomu – Strakonice 4.9.2010
 
Kategorie K1 m:
  1. ŽM Mrázek Jan, 6. ŽM Mrůzek Vojtěch, 9. ŽM Balarin Lukáš
10. ŽS Šoltys Tomáš
 
Kategorie C2:
2. ŽS Mrázková Mária – Foltysová Sabina, 3. ŽS Mrázek Jan – Šoltys Tomáš
1. ŽM Mrůzek Vojtěch – Kašpar Albert v
 
Kategorie K1 ženy:
  1. ŽS Foltysová Sabina, 3.ŽS Mrázková Mária, 4. ŽS Brožová Tereza, 8.ŽS Košárková Barbora všechny, 7.ŽM Horová Klára
 
Kategorie C1 ženy
  1. ŽS Košárková Barbora
 
MČRžactva ve slalomu družstev – Strakonice 4.9.2010
 
Kategorie3 x K1 M
 
3. ŽS Mrázek J., Foltys T., Mrůzek V. KKO
4. ŽM Kašpar A., Balarin L., Horová K.
 
Kategorie 3 x C2
  1. ŽS Opava
  2. ŽM Opava 2
 
Kategorie 3 x K1 ženy
  1. ŽS Foltysová S., Brožová T., Mrázková M. KKO
  2. ŽM Bayerová B., Kaminská, Huňková TJ Val. M
 
Kategorie 3 x C1
  1. ŽS Kristek, Kaminský, Bayerová TJ Val. Mez
 
MČRžactva ve SPRINTU– Strakonice 5.9.2010
 
Kategorie K1 ženy
  1. ŽS Brožová Tereza, 2. ŽS Foltysová Sabina, 3.ŽS Mrázková Mária  
Kategorie C1 muži
2. ŽS Košárková Barbora KKO
 
Kategorie C2 ženy
  1. ŽS Mrázková Mária – Faltysová Sabina
 
MČRžactva ve sprintu družstev – Strakonice 5.9.2010
 
Kategorie 3 x K1 ženy
1.ŽS Mrázková Mária, Foltysová Sabina, Brožová Tereza 
 
 
 
Účast v ČP 2011       Slalom
C1                                    Mrůzek Jakub
C1 ženy                             Foltysová Denisa
 
K1 muži                            Binčík Petr
K1 muži                            Bahenský Matouš
 
K1 ženy                            Valíková Barbora
K1 ženy                            Foltysová Sabina
K1 ženy                            Mrázková Mária
K1 ženy                            Brožová Tereza
K1 ženy                            Mrůzková Kateřina
 
Jen NKZ
K1 muži                            Šoltys Tomáš
K1 muži                            Mrázek Jan
K1 muži                            Urban To
 
K1 ženy - C1 ženy Košárková Barbora
 
C2                                   Šoltys Tom – Mrázek Jan
 
Nominace na MSJ ve sprintu
 
K1 ženy                            Valíková Barbora
K1 ženy                            Mrázková Mária
K1 ženy                            Brožová Tereza
K1 ženy                            Mrůzková Kateřina
 
K1 muži                            Binčík Petr
 
Nominace na MSJ ve sjezdu
 
K1 ženy                            Brožová Tereza