Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejlepší sportovci KKO v roce 2017

2. 3. 2018

Kateřina Beková – již prvním rokem juniorského věku se úspěšně probojovala do juniorské reprezentace ČR, a svými skvělými výkony v průběhu nominačních bojů si  tak zajistila účast na MSJ a MEJ. Výrazných úspěchů dosáhla především na MEJ v německém Hohenlinburgu, kde se v individuálním závodu  probojovala až do finále a obsadila zde krásné 8. místo. V soutěži hlídek pak dokázala se svými kolegyněmi získat zlatou medaili.

Katka dále na mistrovství ČR dorostu zvítězila v kategorii kajakářek a v žebříčku českého poháru juniorů obsadila 2. příčku za úřadující juniorskou mistryní světa Antonii Galuškovou. Jelikož Katka bude v letošním roce pokračovat ve své sportovní  kariéře již v barvách Dukly Brandýs, nezbývá mi než jí poděkovat, sice za poměrně krátkou ale úspěšnou reprezentaci našeho klubu a popřát ji hodně zdaru v další sportovní kariéře.

Jakub Mrázek. - Tento náš mladý kajakář dokázal při přechodu mezi starší žáky neuvěřitelným způsobem zvítězit v seriálu Českého poháru žáků v nejprestižnější a také nejsilněji obsazené kategorii kajakářů. Dále pak jako absolutní vítěz oblastního žebříčku Morava v kategorii kajakářů, si vybojoval právo startu v seriálu Českého poháru 2018.

Ivana Kloboučková - další sportovkyně našeho kllubu, kterou tu dnes chci jmenovat a pochválit jak za dosažené sportovní výsledky, tak především za vzorný přístup k tréninku. Ivana je všestrannou závodnicí, která dosahuje vynikajících výsledků jak na kajaku, tak i na singlu. V roce  2017dosáhla tato mladá sportovkyně na tyto hodnotné sportovní výsledky:

Na mistrovství ČR žáků:

1.místo kategorie C1 žačky st.

2. místo kategorie K1 žačky st.

V seriálu českého poháru žáků 2017 získala Ivana v kategorii K1 žaček 2. místo a v kategorii C1 žačky pak obsadila 4. místo.

Svými výsledky si řekla o místo v RDJ, které však samozřejmě musí potvrdit při  nominačních závodech do RDJ.

 

Náhledy fotografií ze složky Kail Mrázek 2017